تداوم آلودگی هوا در پایتخت

سازمان هواشناسی با اشاره به بارش برف و باران طی ۳ روزه در شمال غرب و غرب کشور از تداوم آلودگی ۵ شهر از جمله تهران خبر داد.

گسترش نیوز: بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز ۹ بهمن ماه برای شهرهای تهران، ‌کرج، قزوین، اراک و اصفهان کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم برای گروه‌های حساس پیش‌بینی شده است.

فردا در شمال شرق بارش‌های پراکنده روی می‌دهد. از بعدازظهر جمعه با ورود سامانه بارشی از شمال غرب، ‌برای شمال غرب و بخش‌هایی از غرب بارش برف و باران و وزش باد پیش‌بینی شده است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی بارش‌ها در روز شنبه علاوه بر شمال غرب، مناطقی از غرب، جنوب غرب، استان‌های واقع در دامنه‌های البرز غربی و مرکزی، زاگرش مرکزی و شمالی و همچنین سواحل غربی و مرکزی دریای خزر را در بر خواهد گرفت.

روز یکشنبه هفته آینده در شرق سواحل دریای خزر و شمال شرق و بخش‌هایی از مناطق مرکزی کشور بارش‌ها ادامه خواهد داشت.

بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای درحال‌حاضر در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های بیلقان، وینه، سد امیرکبیر ترافیک سنگین است.

همچنین در محور هراز مسیر(جنوب به شمال) محدوده‌های گالری امامزاده هاشم، منظریه، پلور، سه راهی چلاو و ترافیک نیمه سنگین محدوده‌های آب اسک، رینه، شاهاندشت، وانا ترافیک سنگین گزارش شده است. در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) نیز تردد وسایل نقلیه روان بوده و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *