خسارت سیل به جاده‌های ارتباطی ۱۴ روستای شهرستان گرمی

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل، علی بابازاده در بازدید از محورهای سیل زده درباره خسارت‌های شب گذشته با ابنیه فنی و راه‌های شهرستان گرمی گفت: سیل شب گذشته منجر به تخریب ابنیه فنی و قطع ارتباط جاده‌ای ۱۴ روستای شهرستان‌های گرمی و انگوت شد.

وی افزود: پس از پایان سیل راهداران در مسیرها حاضر شده و عملیات بازگشایی مسیرها را آغاز کردند و امروز تردد در این راه‌ها برقرار خواهد شد اما برقراری ارتباط کامل حدود یک هفته زمان خواهد برد.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان گرمی بیان کرد:سیل روز گذشته راه ارتباطی روستاهای دمیرچی علیا، طاووس درسی، زرگر، میکائیل درسی، مزرعه علی‌گشاد غفار کندی و تکدام را قطع کرده است.

میزان دقیق خسارت‌ها در حال ارزیابی است

آیدین هاشمی ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل نیزدرباره خسارت‌های سیل روز گذشته به ابنیه فنی راه‌های استان اظهار کرد: کارشناسان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در حال ارزیابی میزان دقیق خسارت‌های وارده به ابنیه فنی راه‌های استان هستند و عصر امروز میزان خسارت‌ها اعلام می‌شود.

وی بیان کرد: سیل روز گذشته اغلب به پل‌های باکسی آسیب زده و بعد از پایان سیل راهداران هم مشغول بازگشایی و ارزیابی خسارت‌های وارده هستند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل تصریح کرد: بعد از ارزیابی میزان خسارت‌ها با تامین اعتبارات ترمیم و احداث پل‌های تخریب شده آغاز خواهد شد.

هاشمی گفت: سیل روز گذشته به راه‌های فرعی روستایی در شهرستان گرمی، روستای قاسم کندی، ابتدای محور قوشا در جاده مشگین‌شهر – پارس‌آباد خسارت زده است.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *