ارائه تسهیلات ویژه کشاورزان و دامداران خسارت دیده در سیل

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، مجتبی عبداللهی، استاندار البرز، پیرو دستور رئیس جمهور مبنی بر تسریع در بازسازی سازه‌های آسیب‌دیده از سیل و همچنین جبران خسارت‌های وارده به مردم، گفت: بر این اساس در استان البرز نیز دامداران و کشاورزان خسارت دیده می توانند از تسهیلات مربوطه برخوردار شوند.

وی ادامه داد: بسیاری از مناطق استان که عملیات آبخیزداری در آنها صورت گرفته بود خسارات کمتری دیدند از این رو ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری و جهاد کشاورزی استان باید در این رابطه اهتمام ویژه و لازم را داشته باشند.

عبداللهی گفت: ضرورت دارد که مسیر اصلی رودخانه‌های دائمی و فصلی استان حفاظت و حراست شوند چراکه بیشترین خسارات ناشی از ساخت و سازهای غیرمجاز در مسیر طبیعی رودخانه‌ها است.

وی افزود: برای کمک به مردم در روستاهای سیل زده استان تمامی دستگاه‌ها و سازمان‌های استان و همچنین گروه‌های جهادی و مردمی پای کار هستند و تا زمانی که شرایط به حالت عادی بازگردد، این تلاش‌ها ادامه دارد.

استاندار البرز با ابراز همدردی با مردم خسارت دیده در سیل اخیر، گفت: در کنار مردم هستیم و برای جبران خسارات از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام/جاین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.