افتتاح ۷ پایگاه مدیریت بحران تهران در گروی تامین بودجه

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر درخصوص زمان دقیق بهره برداری از ۷ پایگاه جدید سازمان مدیریت بحران در شهریور ماه گفت: این ۷ پایگاه آماده بهره برداری است، اما بودجه این پایگاه ها که باید توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران تامین شود کمی با مشکل مواجه شده است.

به گزارش ایسنا، رضا کرمی محمدی، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تیرماه ۱۴۰۰ طی یک خبر اعلام کرد، ۷ پایگاه جدید مدیریت بحران در تهران در حال ساخت است و بیش از ۸۰ درصد از عملیات عمرانی این پایگاه ها انجام شده است و در صورت تخصیص بودجه تا پایان شهریور ماه این پایگاه ها تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید و این ۷ پایگاه جدید پشتیبانی مدیریت بحران در مناطق یک، ۱۵، ۱۸، ۱۹، ۲۰ و ۲۲، احداث شده اند.

در همین راستا رضا کرمی محمدی درخصوص زمان دقیق بهره برداری از این ۷ پایگاه جدید مدیریت بحران در شهریور ماه گفت: این ۷ پایگاه آماده بهره برداری است، اما بودجه این پایگاه ها که باید توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران تامین شود کمی با مشکل مواجه شده است.

بر اساس گزارش سایت شهر، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ادامه داد: سازمان پیشگیری و مدیریت بحران در حال پیگیری این مسئله است. امیدواریم طی چند روز آینده، بودجه توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران پرداخت شود تا به سرعت این پایگاه های مدیریت بحران افتتاح شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *