امدادرسانی به ۶۸ نفر از گرفتاران در سیلاب توسط هلال احمر خراسان شمالی

معاون امدادو نجات جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از امدادرسانی تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی به گرفتاران در سیلاب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، ابراهیم سارمی در گفت و گو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: در پی اعلام هواشناسی مبنی بر بارش باران در روز جمعه تیم های عملیاتی جمعیت در حالت اماده باش قرار گرفتند.

وی افزود : با بارش باران و جاری شدن سیل در روستاهای تیمور تاش، ایزمان ،چارخروار شهرستان بجنورد و روستای باغان شهرستان شیروان  ۲۲ نفر از امدادگران و پرسنل در قالب ۷ تیم  و ۷ خودروی عملیاتی جهت امدادرسانی به حادثه دیدگان در مناطق سیل زده اعزام شدند.


سارمی ادامه داد : در بعد از ظهر امروز بیش از ۶۸ نفر در شهرستان های بجنورد و شیروان توسط تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر امدادرسانی شدند.

معاون امدادو نجات جمعیت هلال احمر استان ضمن اشاره به انتقال ۱۰ نفر حادثه دیدگان به محل امن در روستای تیمور تاش بیان کرد: ۵ تخته چادر به عشایران روستای ایزمان تحویل شد و همچنین در روستای باغان شهرستان شیروان یک منزل مسکونی دچار آبگرفتگی شد که توسط تیم عملیاتی جمعیت هلال احمر شهرستان شیروان امدادرسانی و تخلیه اب انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *