خسارت شدید باران و سیل به روستای سغ سیاهو/ فوت یک جوان 36 ساله

بارندگی شدید و رعد و برق در روستای سغ از توابع سیاهوی شهرستان بندرعباس سبب خسارات وسیعی به این منطقه شده و جان یک جوان 36 ساله را نیز گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، باران شدید و وقوع سیلاب در منطقه سغ از توابع سیاهوی بندرعباس سبب خسارات فراوانی به زیرساخت‌های منطقه از جمله قنات روستا، چندین دهانه پل و راه روستا شده و بیش از 150 خانوار ساکن در این منطقه دچار مشکلات عدیده‌ای شده‌اند.

به گفته خبرنگار فارس در منطقه سغ، شدت بارندگی یک ساعته در این روستا به حدی بود که سیلاب وسیعی ایجاد و سنگ‌های بسیار عظیمی در رودخانه روستا جریان یافت به طوری که آبنمای روستا با انبوهی از سنگ و گل و لای ناشی از این سیلاب مسدود شده است و نیاز به کمک رسانی فوری برای گشودن راه این روستا ضروری است.

عبدالحسین عامری در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: چندین دهانه پل منطقه سغ سیاهو از بین رفته است و متأسفانه یک جوان 36 ساله اهل روستای سغ در منطقه درگز گرفتار رعد و برق شدید شده و جان خود را از دست داد.

وی بیان کرد: لوله‌های آب کشاورزی مردم بشدت آسیب دیده است و بیش از 100 راس دام مردم نیز تلف شده است.

این عضو شورای روستای سغ از دستگاه‌های مسؤول خواست تا به کمک اهالی این روستا بشتابند.

روستای سغ از توابع بخش سیاهوی شهرستان بندرعباس در شمال این شهرستان در استان هرمزگان است. متأسفانه روز گذشته شدت سیل جان 3 زن بشاگردی را نیز گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.