دعوت از رئیس سازمان مدیریت بحران کشور برای بررسی سیل اخیر در کرمان

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای از رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به‌منظور شرکت در نشست ساماندهی و هماهنگی اقدامات پیرامون وقوع سیل اخیر در برخی مناطق استان کرمان دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، نشست ساماندهی و هماهنگی اقدامات پیرامون وقوع سیل اخیر در برخی مناطق استان کرمان فردا سه شنبه ۵ مردادماه در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد که پورابراهیمی رئیس این کمیسیون از استاندار کرمان و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در این نشست دعوت به عمل آورده است.

پورابراهیمی همچنین بعد از وقوع سیل جمعه با حضور میدانی در برخی مناطق استان کرمان به بخش‌ها، مناطق و روستاهای درگیر سیل از جمله روستاهای راین و بافت سفر و مشکلات و موانع به وجود آمده در این مناطق را احصاء کرد.

وی به‌منظور رفع مشکلات موجود از جمله آبرسانی به بخش کشاورزی راین، مرمت قنوات و جبران خسارات ناشی از سیل در بخش‌های مختلف نشست برگزار و پیگیری کرد.

شایان ذکر است: سیل اخیر با ورود به منازل مسکونی به بیش از ۲۰۰ خانه در این استان خسارت وارد کرده است که حدود یکصد منزل مسکونی آسیب‌دیده از سیل در ارزیابی‌های انجام شده در دهستان کیسکان قرار دارند.

همچنین سیل اخیر به بخش‌های زیرساختی، قنوات و کشاورزی ۲۵ روستای بخش راین از توابع کرمان خسارت وارد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *