مصرف آب را مدیریت کنیم فصل گرما بدون قطعی سپری می‌شود

مدیر آبفای شهرستان کرج با اشاره به اینکه مدیریت مصرف آب در فصل گرما باید به صورت ویژه در دستورکار مردم قرار بگیرد، گفت: در تلاش هستیم تا با برنامه ریزی و جلب مشارکت مردم در مدیریت مصرف تابستان را بدون قطعی سپری کنیم.

شهرام حافظ، مدیر آبفا شهرستان کرج، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، با اشاره به آغاز فضل گرما در خصوص مدیریت مصرف آب، گفت: شیوع بیماری موجب شده تا مصرف آب کمی بیش از گذشته در میان اقشار مردمی وجود داشته باشد که با آغاز فصل گرما انتظار می‌رود مدیریت مصرف در دستورکار شهروندان قرار بگیرد.

مدیر آبفای شهرستان کرج با اشاره به اینکه در کرج حدود ۷۰ درصد نیاز آبی از منابع آب زیرزمینی تامین می شود، اظهار کرد: باید دقت کنیم که به هر اندازه که مایل به استفاده باشیم آب فراهم نیست و ظرفیت‌های تولید آب محدود است.

حافظ یادآور شد: به دلیل تغییرات اقلیمی شدید و خشکسالی که سالها داشتیم با مدیریت مسئولان تامین و توزیع در شرکت آب و فاضلاب و همچنین مدیریت مصرف توسط مردم می توانیم این بحران را مدیریت کنیم.

وی تصریح کرد: در این راستا تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با جلب مشارکت مردمی در خصوص مدیریت مصرف آب تابستان را بدون قطعی در کلانشهر کرج سپری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *