گرد و غبار شدید کرمان را در بر گرفت/ ادارات شهرستان کرمان تعطیل شد

بر اساس تصمیم کارگروه استانی شرایط اضطرار امروز یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۹ کلیه ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان کرمان به استثناء مراکز درمانی، نظامی و انتظامی به دلیل آلودگی هوا و ریزگردها تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، بر اساس تصمیم کارگروه استانی شرایط اضطرار امروز یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۹ کلیه ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان کرمان به استثناء مراکز درمانی، نظامی و انتظامی به دلیل آلودگی هوا و ریزگردها تعطیل است.

تعطیلی بانک‌ها و بخش‌های خصوصی با تصمیم مقام بالای خود است. گرد و غبار شدید از صبح امروز آسمان شهر کرمان را در بر گرفته است.

باتوجه به پدیده گرد و غبار در استان کرمان توصیه شده است: کودکان، افرادسالمند، زنان باردار و همچنین افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای، قلبی و ریوی از حضور در اماکن و فضاهای باز خودداری کنند.

تمامی افراد جامعه حتی‌المقدور از حضور غیرضروری در فضاهای باز خودداری کنند. 

باتوجه به آلودگی هوا و گردوغبار و کاهش دید افقی، از انجام سفرهای غیرضروری و تردد در راه‌های برون شهری خودداری به‌عمل آید.

به‌منظور ممانعت از ورود گردوغبار به درون منازل و محیط‌های سرپوشیده، درب و پنجره منازل و محل کار را بسته و همچنین ازبسته بودن کانال‌های کولر اطمینان حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *