تمامی برنامه های شهرستان مراغه درجامعه کنونی تحت تاثیر بیماری کرونا ویروس است

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،موسوی شعفیمعاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه گفت: انتظار داریم در این شرایط همچنان دستگاه‌های شهرستان به همکاری خود ادامه دهند و سازمان‌های مردم نهاد در راستای فرهنگ سازی و آگاهی بخشی به مردم پای کار باشند.

او گروه‌های جهادی مراغه را ظرفیت بزرگی دانست و گفت: گروه‌های جهادی از همان روز‌های نخست شیوع بیماری کرونا ویروس فعالیت می‌کنند و با ساماندهی می‌توان از ظرفیت‌های آن‌ها در این روز‌ها استفاده کرد.

 معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه  به نزدیک شدن ماه محرم و عزاداری امام حسین ع اشاره کرد و گفت: دستگاه‌های متولی در این ماه نظارت بیشتری به موضوعات فرهنگی و اجتماعی با توجه به شرایط حساس کرونا داشته باشند.

موسوی شعفی ادامه داد: علاوه بر نذورات توزیعی و کمک رسانی به نیازمندان، اهدای اقلام مورد نیاز بهداشتی و معیشتی در روز‌های کرونایی باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

او گفت: پویش احسان ماسک از برنامه‌های دیگری است که در این ماه با همکاری دستگاه‌های متولی و سازمان‌های مردم نهاد نیاز است که در شهرستان راه اندازی شود.

اوبا تقدیر از زحمات کادر بهداشت و درمان شهرستان گفت: می‌توانیم با فرهنگ بالای خود و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک قدردان بخشی از زحمات کادر بهداشت و درمان شهرستان باشیم.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *