وضعیت بیماری کرونا در حوزه تحت پوشش لارستان

سروش سرپرست روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، با اشاره به جدیدترین وضعیت بیماری کرونا در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳ مورد فوتی دیگر به فوت شدگان با تست مثبت قطعی کرونا اضافه شد.

او با اشاره به مشخصات فوت شدگان، تصریح کرد: آقای ۸۳ ساله از شهر قدیم لار با مشکل قلبی، آقای ۷۰ ساله از شهر قدیم لار و آقای دکتر ۵۱ ساله از شهر جدید بر اثر ابتلا به کرونا فوت شده اند.

سرپرست روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان اینکه موارد مثبت بستری ۳۸ نفر است، اضافه کرد: تعداد بهبود یافتگان از کووید ۱۹ در ۳ شهرستان لارستان، خنج و اوز به هزار و ۶۵۰ مورد افزایش یافت.

سرپرست روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان اینکه شهروندان فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی را رعایت و از ماسک استفاده کنند، افزود: مردم در خانه بمانند و تنها برای موارد ضروری از خانه بیرون آیند.

اسروش ادامه داد: شهروندان توصیه‌ها را جدی بگیرند، تا موفق به شکست این ویروس شوند.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تعداد مبتلایان به کروناویروس در استان فارس تا یکشنبه ۲۹ تیر ماه، ۲۲ هزار و ۱۶۸ نفر بوده است و ۳۳۵ نفر جان خود را دست داده اند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *