وقوع سیل شدید در مناطقی از شهرستان های گرمی و اصلاندوز؛ یک نفر در سیلاب غرق شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، از عصر امروز شاهد وقوع سیلاب شدید در مناطقی از شهرستان‌های گرمی و اصلاندوز هستیم که تاکنون خسارات بالایی به جای گذاشته است و همچنان ادامه دارد.

طبق مشاهدات عینی خبرنگار تسنیم در حوزه شهرستان گرمی در بخش انگوت مناطقی از روستای آقامحمدبیگلو ‌به ویژه در سامبول‌چای سیلاب به وقوع پیوسته است.

همچنین براساس شنیده‌های خبرنگار تسنیم شدت این سیلاب در روستاها و قشلاقات واقع مسیر سامبول چای به حدی است که علاوه‌بر خسارت به تاسیسات خسارات انسانی نیز بر جای گذاشته است به طوری تاکنون یک جوان در آب غرق شده است.

بیشتر بخوانید

به گفته شاهدان عینی جسد این جوان که در اطراف قشلاق سولوک نزدیک ایلخی در سیلاب شدید غرق شده بود دقایقی پیش نزدیک روستای عالی قابو پیدا شد.

در حوزه شهرستان اصلاندوز مغان نیز در بخش بران در دره رود شاهد وقوع سیلاب هستیم که تاکنون خساراتی نداشته است اما همچنان در حال پیش‌روی است.

در همین حال فرمانداری شهرستان اصلاندوز نیز به تمامی دستگاه‌های اجرایی مربوطه اعلام آماده باش کرده و در حال حاضر از روستاییان خواسته شده است از ورود به مسیل خودداری کنند.

همچنین طبق شنیده‌های خبرنگار تسنیم در شمال استان اردبیل در مناطقی از شهرستان‌های بیله‌سوار و پارس‌آباد نیز سیلاب اتفاق افتاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *