شیوه نامه های بهداشتی برای مقابله با بیماری کرونا رعایت نمی شود

فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در استان تهران گفت: شیوه نامه‌های بهداشتی برای مقابله با بیماری کرونا رعایت نمی‌شود.
به گزارش خبرگزاری آریا، دکتر علیرضا زالی در نخستین جلسه شورای اداری استان تهران افزود: اینکه چه زمانی این بیماری زدوده می‌شود، نامشخص است و تغییراتی که فکر می‌کردیم موجب تقلیل آثار بیولوژیک این بیماری بشود، نشد و هر روز ابعاد جدیدی از این بیماری در جهان مشهود می‌شود.
وی با بیان اینکه کرونا ابعاد پیچیده فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی داشته است و دارد، گفت: تهران، گرانیگاه سیاسی و اقتصادی است و تلاش شد مرکز کشوری در کنترل بیماری کرونا باشد، چون نقش تهران در مقابله با کرونا نقشی راهبردی و تعیین کننده بود.
فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در استان تهران با بیان اینکه در رعایت مفاد بهداشتی با چالش‌های مواجه هستیم، افزود: رعایت دستور‌های بهداشتی انکارناپذیر است. متاسفانه بسیاری به دلایل مختلف یا خستگی، یا فقدان آموزش یا برای حساسیت زدایی، شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از صدا و سیما، وی گفت: اگر چه تا کنون زحمات بسیاری در این خصوص کشیده شده است، اما با همدلی و همگرایی زمینه‌های مقابله با بیماری را بیش از گذشته رونق بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.