آتش سوزی انبار لوازم خانگی در روستای اجیرلو پارس آباد مهار شد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات شهرداری پارس آباد ازمهارآتش سوزی گسترده در فروشگاه لوازم خانگی در روستای اجیرلو پارس آباد خبرداد.

 واحد رحیمی18 خرداد  درتشریح چگونگی امداد رسانی به حادثه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وقوع این آتش سوزی شب گذشته به سامانه 125 آتش نشانی پارس آباد برای امدادرسانی اطلاع رسانی شد.

وی ادامه داد: با توجه به عمق حادثه سه خودروی اطفاء حریق با نیروی های عملیاتی بهمراه خودروهای آتش نشانی فرودگاه، جعفرآباد و اسلام آباد به محل حادثه اعزام شدند.

رحیمی ادامه داد: به دلیل عمق حادثه وسرایت آتش به ساختمان‌های اطراف نیروهای عملیاتی تلاش مضاعفی کردند تا ازسرایت آتش به منازل دیگرجلوگیری کنند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات شهرداری پارس آباد با بیان اینکه نیروی های واکنش سریع آتش سوزی توانستند در اسرع وقت این حریق را مهار کنند، یادآور شد: این حادثه تلفات جانی نداشت اما به فروشگاه خسارت سنگینی وارد شده که عوامل وقوع حادثه دردست بررسی است .

رحیمی به صاحبان صنوف توصیه کرد: به دلیل جلوگیری از حادثه و حریق نکات ایمنی در سیستم برق رسانی و گرمایشی و سرمایشی را رعایت کرده و توسط کارشناسان مورد بازبینی مجدد قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *