سایه شوم کرونا بالای سر لاله‌های روستای کندر

20هزار نفربرای بازدید از لاله‌های روستای کندر ثبت نام کرده‌اند که با توجه به توقف بازدید عمومی، به دلیل کرونا فعلاً امکان حضور این علاقه‌مندان فراهم نیست.

لاله‌های کندر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، فرج‌الله پهلوان دهیار روستای کندر گفت: در طول چند روزی که امکان بازدید فراهم بود، بین ۸۰ تا ۹۰ هزار نفر از دشت لاله‌های کندر بازدید کردند. وی در خصوص وضعیت دشت گل لاله‌های کندر گفت: در حال حاضر امکان بازدید عمومی از لاله‌های کندر به دلیل کرونا فراهم نیست و شنبه هفته آینده برای مشخص شدن وضعیت نهایی آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

پهلوان ادامه داد: این دشت گل که در ۳.۵ هکتار و با حدود دو میلیون و ۱۰۰ هزار گل لاله تزئین شده است در طول مدتی که امکان بازدید عمومی از آن فراهم بود با استقبال گسترده مردم همراه شد و حدوداً بین ۸۰ تا ۹۰ هزار  نفر بازدید کننده داشت.

وی افزود: ۲۰ هزار نفر هم برای بازدید از این لاله‌ها ثبت نام کرده‌اند که با توجه به توقف بازدید عمومی، فعلاً امکان حضور این علاقه‌مندان فراهم نیست.

دهیار روستای کندر در خصوص اینکه مسیر دسترسی به دشت لاله‌ها ایمنی مناسبی ندارد هم اعلام کرد: امسال به دلیل موضوع کرونا و احتمال بسته ماندن دشت لاله‌ها، کار زیادی بر روی مسیر صورت نگرفت اما در ادامه امکان بازدید فراهم شد، اکنون با توقف بازدید عمومی قرار است مسیر دسترسی اصلاح و حتی المقدور آسفالت شده و شیب آن نیز گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *