کمک رسانی هیات فوتبال کرمان به سیل زدگان

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیات فوتبال استان کرمان گفت: هیات فوتبال با راه‌اندازی پویش سیل مهربانی، حضور در مناطق محروم و کمتربرخوردار و کمک‌های نقدی و غیرنقدی توانسته اقدامات قابل توجهی برای کمک به سیل‌زدگان و نیازمندان این استان انجام دهد.

کمک رسانی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، عرفان امیرخسروی با اشاره به توجه ویژه ریاست هیات فوتبال استان کرمان برای کمک به همنوع افزود: این روحیه انسان دوستانه کمک به همنوعان سبب شده تا هیات فوتبال استان کرمان طی ۲ سال اخیر بتواند به وظیفه و مسئولیت اجتماعی خود به نحو احسن عمل کند.

وی ادامه داد: چندی پیش، پس از انتشار گزارشی از وضعیت نامطلوب زیرساخت‌های فوتبالی در یکی از محلات محروم و فقیرنشین حاشیه شهر کرمان در یکی از رسانه‌های استان، بنا به درخواست و دستور رئیس هیات فوتبال استان کرمان با همراهی مدیران باشگاه مس کرمان به آن محله رفتیم.

رئیس کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی هیات فوتبال استان کرمان گفت در بازدید از محله تورطناب یا شهرک‌حجتیه شهر کرمان، علاوه بر مدیران هیات فوتبال استان کرمان و باشگاه مس کرمان، استعدادیابان و مربیان فوتبال نیز حضور داشتند، تعدادی توپ و البسه در این بازدید به کودکانی که در آنجا فوتبال بازی می‌کردند، اهدا شد و همچنین قرار شد تست‌های استعدادیابی برای معرفی به آکادمی باشگاه مس و سایر باشگاه‌ها از آنان به عمل آید.

وی افزود: در جریان سیل جنوب استان کرمان، رئیس هیات فوتبال استان پس از وقوع این سیل، ضمن تماس با رئیس هیات فوتبال رودبار در جریان آسیب‌های وارد شده قرار گرفت و بلافاصله دستور تشکیل یک کمپین در جامعه فوتبال استان برای کمک به سیل زدگان جنوب را داد.

امیرخسروی با اشاره به همراهی جامعه فوتبال استان کرمان با هیات برای کمک به سیل‌زدگان اظهار کرد: به دنبال این امر، هیات فوتبال استان کرمان با انتشار فراخوان به جامعه فوتبال استان و تشکیل کمپین مهربانی، مبلغ ۱۰۴ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال جمع آوری و آن را با خرید اقلام مورد نیاز برای کمک به هموطنان سیل زده زهکلوت و رودبار در جنوب استان هزینه کرد.

وی بیان کرد: در این کمپین، که با مشارکت مثال‌زدنی جامعه فوتبال استان کرمان همراه بود، مبالغ جمع‌آوری شده به شکل اقلام مورد نیاز شامل تعدادی پتو، زیرانداز، یک کامیون ۲۰۰ عددی سیمان و  نیازمندی ها خریداری و با همکاری بزرگان فوتبال و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت به منطقه ارسال شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *