سوختن خانه ۲ بابلی در آتش

به گزارش رکنا، سید مازیار حسنی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل گفت: به دنبال تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر بروز آتش سوزی در یک منزل مسکونی، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی بابل بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شماره یک را به محل حادثه واقع در روستا روشن آباد اعزام کرد.

او افزود: پس از رسیدن نیرو‌ها به محل حادثه مشاهده شد که آتش سوزی بر اثر اتصالی برق، از اتاق هال این ساختمان آغاز شد که بلافاصله آتش نشانان با استفاده از دستگاه تنفسی و بکارگیری تجهیزات خاموش کننده و لوله‌های آبدهی خود را به کانون آتش سوزی رساندند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آتش سوزی را مهار و کاملا خاموش کردند.

حسنی گفت: در پی تماس مجدد شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر آتش سوزی و مشاهده خروج دود و شعله از یک منزل مسکونی ستاد فرماندهی آتش نشانی بابل مجددا آتش نشانان ایستگاه شماره یک را با تجهیزات کامل در محله هفت تن اعزام کرد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل افزود: پس از رسیدن آتش نشانان به محل حادثه دود و آتش زیادی از ساختمان خارج می‌شد و شعله‌های آتش در حال سرایت به سقف و منزل مجاور بود که آتش نشانان با استفاده از تجهیزات حفاطت فردی بعد از قطع برق این ساختمان به سرعت با بکارگیری چند رشته لوله آبدهی به مقابله با آتش سوزی پرداختند و پس از تلاش زیاد آتش را خاموش و از سرایت آن به دیگر نقاط ساختمان جلوگیری کردند.

او گفت: آتش نشانان پس از خاموش کردن و لکه گیری آتش و جابجایی اجناس نیمه سوخته برای ایمن سازی محل حادثه، با ارائه تذکر‌های لازم ایمنی به مالک و همسایگان، عملیات خود را به پایان رساندند.

سوختن خانه 2 بابلی در آتش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *