ارائه تسهیلات 4 درصدی به شرکت های فناور برای تولید اقلام مقابله با کرونا

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور ارس از ارائه تسهیلات 4 درصد به شرکت های فناور و دانش بنیان در زمینه تولید محصولات بهداشتی و ضدعفونی مقابله با کرونا خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج، مدیر مرکز رشد واحدهای فناور ارس با اعلام این خبرگفت: مرکز رشد واحدهای فناور ارس و صندوق پژوهش و فناوری ارس در خصوص حمایت از شرکت های دانش بنیان  و فناور برای تولید اقلام و محصولات مقابله با ویروس کرونا گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، این صندوق در خصوص حمایت مالی از شرکت های دانش بنیان و فناور اعلام آمادگی کرده بود که به 4 شرکت واجد شرایط تسهیلاتی با کارمزد 4 و 11 درصد تخصیص یافته است.

پریسا بهلولی گفت: در همین راستا از محل مرکز رشد واحدهای فناور،  به سه شرکت در زمینه تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده دست و سطوح، تسهیلات 200 الی 500 ملیوین ریالی با نرخ کارمزد 4 درصد و به یک شرکت در زمینه تولید ماسک 500 میلیون ریال وام 11 درصد از محل صندوق پژوهش و فناوری ارس پرداخته شده است.

وی در ادامه افزود: برای سه شرکت مذکور علاوه بر ارائه تسهیلات، 50 درصد تخفیف استفاده از سالن های تولید سازمان منطقه آزاد ارس نیز در نظر گرفته شده است.

ارائه تسهیلات 4 درصدی به شرکت های فناور برای تولید اقلام مقابله با کرونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.