وضعیت آب و هوا در ۱۵ فروردین ۹۹/ بارش شدید باران طی 3 روز آینده

برای روز های جمعه و شنبه در شمال شرق وشرق کشور بارش باران گاهی بارعد و برق و وزش باد و در ارتفاعات جنوب شرق رگبار پراکنده پیش بینی می شود.

به گزارش افکارنیوز،

برای روز های جمعه و شنبه در شمال شرق وشرق کشور بارش باران گاهی بارعد و برق و وزش باد و در ارتفاعات جنوب شرق رگبار پراکنده پیش بینی می شود, این وضیعت یکشنبه در سواحل شرقی دریای خزر, شمال شرق, ارتفاعات البرز شرقی و مناطقی از مرکز و شرق کشور رخ می دهد.

اخبار اجتماعی – طی روزهای جمعه, شنبه و به ویژه یکشنبه, باتوجه به شدت بارش در شمال شرق ریزش تگرگ در برخی از این مناطق دور از انتظار نیست. دوشنبه نیز در شمال غرب و سواحل غربی و مرکزی دریای خزر بارش باران گاهی بار عد و برق و وزش باد و در مناطقی از غرب و جنوب غرب رگبار پراکنده باران پیش بینی می‌شود.

سه شنبه گستره‌ی بارش کل نوار شمالی کشور فرا خواهد گرفت و موجب بارش شدید باران در سواحل دریای خزر، به ویژه سواحل غربی و مرکزی دریا و از اواخر وقت همراه با وزش باد شدید و احتمال ریزش تگرگ در شمال شرق خواهد شد. همچنین در این روز در دامنه‌های زاگرس مرکزی و مناطقی از مرکز و جنوب غرب رگبار پراکنده رخ خواهد داد. شایان ذکر است سه شنبه و چهارشنبه دمای هوا در سواحل شمالی و شمال غرب بین ۸ تا ۱۲ درجه و در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز بین ۶ تا ۸ در جه کاهش می‌یابد.

 

وضعیت آب و هوا در ۱۵ فروردین ۹۹
وضعیت آب و هوا در ۱۵ فروردین ۹۹
وضعیت آب و هوا در ۱۵ فروردین ۹۹
وضعیت آب و هوا در ۱۵ فروردین ۹۹
وضعیت آب و هوا در ۱۵ فروردین ۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *