ارسال کمک های اوقاف به مناطق سیل زده / بسته های معیشتی بین نیازمندان توزیع شد

حجت الاسلام رضا حدادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان در حال جمع آوری یکسری اقلام برای ارسال به مناطق سیل زده استان کرمان است، اظهار کرد: این اقلام توسط شهرستان‌های رفسنجان، سیرجان و کرمان به ارزش ۱۵۰ میلیون تومان در حال جمع آوری است که شامل اقلام خوراکی و بهداشتی است که ان شاءالله در ایام نیمه شعبان توزیع می‌شود.

وی اضافه کرد: تنها بقعه متبرکه در مناطق سیل زده، بقعه امامزاده ابوالقاسم است که در ۳۰ کیلومتری کهنوج قرار دارد و در حد توان خود نیز خدمات ارائه کرده است.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان تصریح کرد: در طرح «آستان مهربانی» از ۲۰ اسفند سال ۹۸ تا تاریخ ۱۰ فروردین سال جاری اقدام به تهیه سبد معیشتی برای توزیع میان نیازمندان شهرستان‌های استان کرده‌ایم که مبلغ ریالی آن ۲۰۰ میلیون تومان است.

وی با بیان این مطلب که محور تهیه و پخش این بسته معیشتی بقاع متبرکه بوده است، اظهار کرد: همچنین اداره اوقاف و امور خیریه بردسیر به کمک ستاد مقابله با کرونا شهرستان، اقدام به تهیه ۲۰ هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده به مبلغ ۲۵ میلیون تومان کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *