توزیع 6 هزار سبد غذایی بین سیل زدگان جنوب کرمان توسط سپاه

به گزارش ایکنا از کرمان، سردار حسین معروفی، فرمانده سپاه ثارالله استان، امروز چهارشنبه، ۱۳ فروردین‌ماه در حاشیه توزیع اقلام اهدایی به سیل‌زدگان جازموریان گفت: در بخش امدادرسانی مناطق سیل‌زده جنوب استان کرمان شامل چندین شهر با مرکزیت رودبار و زهکلوت قرارگاه خدمات اجتماعی جبهه اجتماعی انقلاب اسلامی را تشکیل دادیم.

وی افزود: در این قرارگاه، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مسئولیت را عهده‌دار است، بسیج مستضعفان، گروه‌های جهادی بنیاد مستعضان و ستاد اجرایی حضرت امام و خیران نقش مؤثری دارند و این قرارگاه تاکنون منشأ خیر و برکت و خدمات خوب برای مردم مهربان و نجیب جنوب استان به‌ویژه مردم منطقه جازموریان بوده است.

معروفی اظهار کرد: ۴ هزار و ۳۰۰ سبد غذایی برای خانواده‌های سیل‌زده تقدیم کردیم که به مناسبت ۱۲ فروردین این کار انجام شد از این تعداد سبد کالا ۳ هزار و ۳۰۰ بسته مربوط به سپاه و بسیج بود و مابقی مربوط به ستاد اجرایی و بنیاد مستضعفان بود که ارزش ریالی هر سبد کالا ۳۰۵ هزار تومان و ارزش کل این کاروان یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان تصریح کرد: این قرارگاه پیش از این ۶ هزار سبد کالای غذایی به ارزش هر یک ۲۰۰ هزار تومان تحویل مردم داده و توفیق داشتیم علاوه بر جنوب استان کرمان برای شهرستان ریگان، یک هزار و ۳۰۰ بسته سبد غذایی تقدیم کنیم که به ۷۰ هزار نفر اهدا شد و ۲۰۰ بسته کالا به مردم کهنوج که گرفتار سیل شده بودند نیز تحویل داده شد.

وی بیان کرد: برنامه بعدی در حوزه قرارگاه خدمات اجتماعی، حوزه مهندسی و عمرانی است و کالاهای اساسی که خریداری شده چند روز آینده در خدمت مردم قرار می‌گیرد همچنین تأکید ما این بوده که این ۴ هزار و ۳۰۰ سبد کالا با رعایت کرامت مردم درب منازل برده و با رعایت حرمت هدیه تحویل مردم داده شود.

معروفی با قدردانی از مردم به واسطه سعه‌ صدر و صبوری در این وضعیت و قدردانی از مجموعه گروه‌های جهادی و همه کسانی که امدادرسانی کردند اعم از روحانیان، سپاه، بسیج، هلال‌احمر و … از سپاه‌های استانی سراسر کشور و نواحی سراسر استان و گروه‌های جهادی و خیران که می‌خواستند وارد منطقه شوند و به خاطر رعایت بهداشت مردم منطقه، این کار را نکردند، قدردانی کرد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تأکید کرد: تمام این بسته‌های کالا دقیقا ضد عفونی و بعد بسته‌بندی شده که کسی دچار بیماری نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.