راه‌های خروجی استان کردستان ۱۳ فروردین‌ماه بستە خواهد شد

به گزارش ایکنا از کردستان به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان، بهمن مرادنیا، استاندار کردستان با هشدار جدی نسبت به عواقب نادیده گرفتن طرح فاصله‌گذاری اجتماعی اظهار کرد: روز سیزده به در طبق سنت دیرینه، مردم می خواهند به دامان طبیعت بروند و این امر در شیوع بیماری کرونا بسیار خطرناک است..


وی افزود: امسال به دلیل حفظ سلامت مردم و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا بصورت جدی تصمیم گرفته شده است که مانع خروج افرادی شویم که سلامت و زندگی دیگران را نادیده می‌گیرند.
مرادنیا با بیان اینکه اگر مردم به هشدارها توجه نکنند و در مکان‌های پرتردد و مکان‌های تجمع حضور یابند، زحمات کادر درمانی و طرح‌های پیشگیرانه بی‌اثر خواهد شد، اعلام کرد: آثار این بیماری بعد از گذشت دو هفته هویدا خواهد شد، لذا از مردم خواهش می‌کنم روز سیزده به در را علیرغم همه سختی‌ها تحمل کنند و در خانه بمانند تا با موج دیگری از بیماری کرونا مواجه نشویم.
وی بیان کرد: بسیاری از مردم به توصیه‌ها عمل می‌کنند و عده‌ای نیز به هر دلیلی آن را نادیده می‌گیرند که با این عده در جهت حفظ سلامت مردم مقابله خواهد شد.
استاندار کردستان در پایان یادآور شد: در شهر سنندج و از عصر ۱۲ فروردین ورودی‌های آبیدر، پارک کودک، خروجی‌ها بە سمت کامیاران و گردنە صلوات آباد و دیگر خروجی‌ها بستە خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.