مانور مقابله با کرونا در شوش برگزار شد

به گزارش ایرنا، در این مانور که روزدوشنبه و با حضور نیروهای شهرداری، سازمان آتش نشانی، انتظامی، هلال احمر، سپاه پاسداران، بسیج و تیپ تکاور حضرت مهدی (عج) و مردمی ، در مناطق مختلف شهرستان شوش برگزار شد، محلات و خیابان‌های این شهر ضدعفونی شد و کارشناسان شبکه بهداشت، اطلاعات موردنیاز برای مقابله با ویروس کرونا را به مردم منتقل کردند.
فرماندارشوش در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: شهرستان شوش به دلیل واقع شدن در مسیر جاده ترانزیتی اهواز تهران، روزانه با تردد هزاران دستگاه خودرو و جابجایی افراد زیادی روبه‌رو است که این امر احتمال شیوع ویروس کرونا را در این شهرستان افزایش می‌دهد.
عدنان غزی افزود:با توجه به لزوم اطلاع‌رسانی به مردم و بسیج تمامی دستگاه‌ها به منظور هم‌افزایی مقابله با ویروس کرونا، مانور اقتدار مقابله با این بیماری با حضور تمامی دستگاه‌ها و ارگان‌ها در مناطق مختلف شوش برگزار شد و با استفاده از خودروهای مکانیزه، و ادوات امدادی موجود در شهرستان، بسیاری از مناطق این شهرستان ضدعفونی و گندزدایی شد.
وی ادامه داد: علاوه بر این، با استفاده از بلندگوی سیار، با حضور در مناطق مخلتف هشدارهای لازم به مردم ارایه ، و  بنر و جزوه‌های اطلاع‌رسانی نیز بین مردم توزیع شد.
غزی افزود: بهترین راه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، قطع زنجیره انسانی با ممانعت از خروج افراد از منازل است در غیر این صورت، اقدامات صورت گرفته برای مقابله با این بیماری، بی‌نتیجه باقی می‌ماند.
بنابراین گزارش هنگام اجرای این مانور، بر اثر برخورد یک خودروی امدادی با بخشدار مرکزی شوش، پای وی شکست که به مراکز درمانی منتقل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *