ارسال کمک های مردمی گیلانیان به سیل زدگان کرمان

فرمانده سپاه قدس گیلان عصر چهارشنبه در این خصوص در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دو دستگاه کامیون حامل کمک‌های مردمی گیلانیان به ارزش یک میلیارد ریال به مناطق سیل‌ زده استان کرمان ارسال شد.

سردار محمد عبدالله‌ پور افزود: با توجه به وقوع سیل در مناطق جنوب شرقی کشور به ویژه استان کرمان ، مردم گیلان نشان دادند که همواره در سخت‌ ترین شرایط نیز در کنار مردم کشور هستند و کمک های این خطه به کرمان ارسال شد.

وی ادامه داد: این محموله به ارزش یک میلیارد ریال شامل یکهزار و ۱۰۰ کیلوگرم برنج، یکهزار و ۳۰۰ بسته آب معدنی، مواد خوراکی و پوشاک  در مدت ۴۸ ساعت توسط پایگاه‌های بسیج جمع‌ آوری شده است .

فرمانده سپاه قدس گیلان بیان کرد: با وجود شیوع بیماری کرونا در گیلان، مردم این استان هنگام اطلاع از وقوع سیل در استان کرمان، به کمک هموطنان خود شتافتند و مردم این استان همواره ثابت کردند که شرایط بحرانی را به بهترین نحو ممکن مدیریت می‌کنند.

عبدالله پور خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز در گیلان بیش از ۳۰۰ کارگاه مردمی بدون هیچ هزینه‌ای در حال تولید البسه محافظتی مانند گان و ماسک هستند که هزینه تامین مواد اولیه آن توسط خیران تامین می‌شود تا نیازهای این بخش برای مبارزه با کرونا در گیلان تا حدی برطرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.