مسدود شدن راه های روستایی فریدون شهر/خسارت ناشی از سیل نداشتیم

منصور شیشه فروش در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به بارش رحمت الهی در استان اصفهان در ۴۸ ساعت گذشته اظهار داشت: بر این اساس در تمامی شهرستان‌های استان و حتی مناطق گرمسیر نیز شاهد بارش‌های خوبی بودیم و بیشترین بارش در طول ۴۸ در سمیرم با ۳۳ میلی متر ثبت شد.

وی با اشاره به اینکه در بسیاری از مناطق استان اصفهان نیز شاهد بارش برف بهاره بودیم، ابراز داشت: بنا بر پیش‌بینی‌های هواشناسی شاهد کاهش محسوس دما به دیژه در غرب استان اصفهان خواهیم بود و احتمال سرمازدگی باغات و اراضی به کشاورزان وجود دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان تاکید کرد: بر این اساس هشدارهای لازم به کشاورزان انجام شده و توصیه‌های لازم برای جلوگیری از وقوع خسارت به باغات داده شده است.

۷ اکیپ از راهداری در حال بازگشایی مسیرهای مسدود شده پشتکوه

وی ادامه داد: بر همین اساس بارش برف موجب شد تا همچون سالهای گذشته برخی راه‌های روستایی پشتکوه فریدونشهر مسدود شود که هفت اکیپ از اداره راهداری در حال بازگشایی این مسیرها هستند.

وی با اشاره به احتمال سیلابی شدن رودخانه ها در استان در اثر بارش باران در روزهای گذشته و پیش رو گفت: تجربه سیل سال گذشته موجب شد تا امسال پیش از آغاز سال برخی زیرساخت‌های لازم فراهم کنیم به نوعی که بسیاری از مسیل‌ها بازگشایی و سیل بندها تقویت شدند.

سیلابی شدن رودخانه‌ها در مناطق کوهستانی کاشان

شیشه‌فروش با اشاره به اینکه بارش‌های امسال حادثه و خسارتی در استان اصفهان نداشته است، تاکید کرد: در مناطق کوهستانی کاشان شاهد سیلابی شدن رودخانه‌ها بودیم اما با توجه اینکه پیش از این هشدارهای لازم به مسئولان این منطقه داده شده و پیش‌بینی‌های لازم به رسیده بود انجام خسارتی شاهد نبودیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *