لاریجانی از پیگیری نیازهای استان های درگیر کرونا در سطح ملی خبر داد

رییس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با استانداران قم، گیلان و مازندران ضمن دریافت آخرین گزارش‌ها از شیوع کرونا در این استان‌ها، از پیگیری نیازهای استانی برای مقابله با کرونا در سطح ملی خبر داد.

به گزارش اداره کل اخبار رسانه‌های گروهی مجلس، «علی لاریجانی» رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس‌های تلفنی جداگانه با استانداران قم، گیلان و مازندران ضمن بررسی آخرین تحولات مربوط به بیماری کرونا، نیازها، مشکلات و اقدامات مقابله‌ای انجام شده در این استان‌ها بر پیگیری برخی اقدامات و نیازها در سطح ملی، ادامه جلب کمک از همه بخش‌ها و استفاده از ظرفیت خیرین برای کمک به مبتلایان و تجهیز بیمارستان‌ها و نقاهتگاه‌ها تاکید کرد. 

وی در تماس‌های تلفنی با استانداران قم، گیلان و مازندران، با اشاره به پیگیری‌هایی که قبلا صورت گرفته و منابع مالی اختصاص یافته از سوی سازمان برنامه و بودجه به مقابله با بحران کرونا گفت: برخی اقدامات باید در سطح ملی صورت گیرد که پیگیری و اجرای سریع آنها ضرورت دارد.

رییس مجلس استمرار جلب کمک از بخش‌های مختلف و مدیریت بهینه آن را ضروری دانست و اظهار داشت: استفاده از ظرفیت خیرین در استان قم برای تجهیز مراکز درمانی و نقاهتگاه‌ها تجربه ای مفید بوده است که به کارگیری آن در سایر استان‌ها نیز می‌تواند موثر باشد.

«بهرام سرمست»، «ارسلان زارع» و «احمد حسین‌زادگان» استانداران قم، گیلان و مازندران نیز در این گفت‌وگوها گزارش آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا و مبتلایان به این بیماری در استان‌های خود و اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای صورت گرفته را به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه کرده و نیازهای خود را برای مقابله با این بیماری و درمان سریع مبتلایان را بازگو کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *