برگزاری دومین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا

برگزاری دومین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا

دومین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا بر اتخاذ راهکارهای مناسب در جهت کاهش التهاب عمومی، مدیریت انتظارات، جلوگیری از بروز جرائم در حوزه‌های مختلف تاکید شد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دومین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، به ریاست حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور برگزار شد.

این جلسه با حضور نمایندگانی از دستگاه‌های کشور و لشکری و به‌منظور بررسی پیامدهای اجتماعی و انتظامی ناشی از انتشار ویروس کرونا در کشور برگزار شد و موضوعات مرتبط در این راستا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت حفظ آرامش و امنیت مردم، اتخاذ راهکارهای مناسب در جهت کاهش التهاب عمومی، مدیریت انتظارات، جلوگیری از بروز جرائم در حوزههای مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

در دومین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا همچنین بر هماهنگی میان دستگاه¬ها در این راستا تاکید شد.

گفتنی است، در این جلسه، ایجاد زمینه های بهره مندی از مشارکت حداکثری مردم در کنترل بیماری کرونا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و دستور العملی در این راستا مطرح و تصویب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *