لغو طرح زوج و فرد تا پایان سال در اصفهان

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: طرح زوج و فرد تا آخر اسفند سال جاری در محدوده ترافیکی و مرکزی اصفهان به منظور کاهش شیوع بیماری کرونا اجرا نخواهد شد.

منصور شیشه فروش دوشنبه شب در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این مصوبه به منظور پیشگیری از بیماری کرونا در مکان های عمومی در کمیته حمل و نقل ستاد استانی مدیریت این بیماری تصویب شد.

وی افزود: طرح محدودیت زوج و فرد در هسته مرکزی شهر اصفهان برای مقابله با افزایش آلودگی هوا در خیابانهای مسجد سید، عبدالرزاق، خیابان بهشتی و کاشانی به سمت هسته مرکزی، خیابان نشاط، چهارراه نقاشی، چهارباغ و باغ گلدسته، حاشیه ابتدای خیابان فردوسی، شمس آبادی و آذر اجرا می‌شود.
امروز (دوشنبه) ۱۴ مورد جدید از شناسایی بیماری کرونا از شهرستان‌های اصفهان، نایین، نجف آباد و شهرضا در استان اصفهان تایید و گزارش شد.

۴۴ بیمار مبتلا به ویروس کرونا تا امروز در استان، به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شده اند، که از بین آنها تا کنون ۶ نفر از بیمارستان ترخیص شده، ۲ نفر جان باخته اند و بقیه در بیمارستان همچنان بستری هستند.

با احتساب آمار جدید مبتلایان به کرونا، تاکنون این ویروس در ۱۴ شهرستان استان اصفهان شناسایی شده است.

استان اصفهان ۲۴ شهرستان دارد.

همچنین با در نظر گرفتن تعداد بیماران مبتلا به این بیماری در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل، تاکنون ۶۸ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در این استان شناسایی شده اند که حدود ۴ درصد از کل بیماران کشور است.

وزارت بهداشت روز دوشنبه اعلام کرد: تاکنون یک هزار و ۵۰۱ نفر بطور قطعی در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و ۶۶ نفر فوت کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *