سوخت مناطق سیل زده لرستان تامین شد

به گزارش گروه اقتصادخبرگزاری میزان به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان، پیمان بهرامی گفت: سیل سبب نشد در زمینه سوخت‌رسانی وقفه‌ای ایجاد شود و خوشبختانه از قبل سوخت مورد نیاز همه مجاری عرضه سوخت استان به‌ویژه شهرستان‌های پلدختر، کوهدشت و نورآباد ذخیره شده است و با تلاش مضاعف تلاشگران این عرصه در مدار سوخت‌رسانی قرار دارد.

وی تأکید کرد: به محض اعلام قطع خط لوله انتقال گاز به شهرستان معمولان به دلیل طغیان رودخانه، این شرکت نسبت به ارسال کاروان سوخت نفت سفید از طریق روستای چول هول به‌وسیله نفتکش‌های سیار اقدام کرد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان تصریح کرد: بر اساس مصوبه‌های شورای هماهنگی مدیریت بحران استانداری، تمهیدات لازم برای تامین سوخت گروه‌های اداره راهداری اتخاذ شده است و تاکنون توانسته‌ایم سوخت آنان را بدون وقفه تأمین کنیم.

بهرامی تصریح کرد: با هماهنگی شرکت‌های توزیع‌کننده گاز مایع در سطح استان از جمله بوتان گاز خرم‌آباد و پلدختر تعداد ۵۶۰ عدد کپسول ۱۱ کیلویی گاز مایع برای استفاده مردم در شهرستان معمولان ذخیره‌سازی شده است.

وی گفت: با توجه به اینکه در شرایط جوی نامناسبی هستیم، ذخیره مناسبی در انبار‌های بالادست استان لرستان از جمله ازنا و بروجرد وجود دارد و کارکنان این شرکت در واحد‌های مختلف عملیات، اچ‌اس‌یی و مهندسی در تلاش هستند و جای هیچ‌گونه نگرانی برای تأمین فرآورده‌های نفتی شهروندان وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *