توفان شن محور ارتباطی کرمان – یزد را بست

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان گفت: محور ارتباطی این استان در محدوده انار – یزد به علت توفان شن و کاهش شعاع دید افقی کمتر از ۵۰ متر از دقایقی پیش تا اطلاع ثانوی بسته شد.

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، احسان عراقی‌زاده چهارشنبه هفتم اسفند افزود: محور ارتباطی اصلی انار – یزد را به علت نداشتن دید کافی و حفظ جان مسافران با هماهنگی پلیس راه بسته اعلام کردیم که با فروکش کردن توفان و افزایش وسعت دید بازگشایی می‌شود.

وی اظهار کرد: محورهای ارتباطی شهرستان‌های فهرج، ریگان، بم و کرمان شهربابک را به علت بادخیز بودن و احتمال وقوع توفان شن به صورت مرتب رصد می‌کنیم که هنوز مشکل خاصی در این محورها گزاش نشده و خوشبختانه مابقی محورهای ارتباطی برون‌شهری استان کرمان باز و تردد در آنان برقرار است.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان گفت: نیروهای راهداری به‌خصوص گشت‌های راهداری در برابر توفان شن به‌خصوص در شرق استان طی ۴۸ ساعت گذشته به حالت آماده‌باش درآمده‌اند.

وی ادامه داد: تمامی بنرها، پل‌های عابر پیاده، جاده‌ها و محورهای ارتباطی در مقابل ریزگردها پایش و رصد می‌شود در همین راستا آمادگی کاملی برای مقابله با این پدیده داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *