کشف دو قبضه سلاح شکاری قاچاق در بیله سوار

مهمترین حوادث استان اردبیل در روز یکشنبه ۲۷ بهمن ماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، مهمترین حوادث استان اردبیل در روز یکشنبه ۲۷ بهمن ماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

کشف دو قبضه سلاح شکاری قاچاق در بیله سوار

رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان بیله سوار گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان بیله سوار طی چندین روز ماموریت گشت و کنترل و جلوگیری از شکار و صید غیرمجاز، موفق به کشف دو قبضه سلاح شکاری قاچاق از متخلفان شدند.

بهنام برزگر افزود: سه شکارچی متخلف در محدوده منطقه شکار ممنوع نوار مرزی بیله سوار و جعفرآباد اقدام به شکار غیرمجاز پرندگان نموده بودند که از این افراد دو قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز شامل یک قبضه اسلحه شکاری دولول رویهم و یک قبضه اسلحه شکاری تک لول بدون جواز حمل (قاچاق) کشف و ضبط شد.

او از عموم مردم بخصوص دوستداران محیط زیست خواست تا هرگونه موارد تخلف در زمینه‌های مختلف زیست محیطی را از طریق شماره تلفن ۱۵۴۰ به اداره حفاظت محیط زیست اعلام نمایند.

شهرستان بیله سوار بدلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط اقلیمی مناسب و همچنین وجود اراضی وسیع کشاورزی و مرتعی و منابع آبی منشعب از رود ارس و رودخانه مرزی بالهارود، زیستگاه انواع پرندگان وحشی عادی و حمایت شده مهاجر و بومی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *