فوت سرنشین یک دستگاه کامیونت در اثر برخورد با کامیون

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از فوت سرنشین یک دستگاه کامیونت به علت برخورد با کامیون خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ احسان موُمنی در خصوص این خبر اعلام داشت: ساعت ۲۳:۲۰ شب گذشته در مسیر جاده امام رضا(ع) به شرق قبل از بازارگل (منطقه۱۵) یک دستگاه کامیونت هیوندا از پشت به شدت با کامیون بنز برخورد می‌کند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت بیان داشت: پس از این برخورد و به  خاطر شدت حادثه  سرنشین کامیونت  که فردی حدودا ۲۰ ساله  و مذکر بوده است در دم فوت می‌نماید.

مومنی گفت: بلافاصله و پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی  منطقه ۱۵پلیس راهور پایتخت، در نشانی اعلامی حادثه حضور یافتند و به ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار تلاش کردند و به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

وی افزود: متاسفانه در این حادثه این سرنشین خودروی سواری که به بیرون از خود رو پرتاب شده بود، در محل حادثه فوت و راننده مصدوم نیز از طریق اورژانس به مراکز درمانی منتقل می شودد.

سرهنگ موُمنی به رانندگاه و سرنشینان خودرو تاکید کرد: هنگام حرکت خودرو از کمربند ایمنی استفاده کنید و در ساعت های خلوتی معابر با سرعت مطمئن حرکت کنید.

این مقام انتظامی یادآوری کرد: سرعت مطمئن سرعتی است که در صورت وقوع خطر راننده بتوانند به راحتی وسیله نقلیه را کنترل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.