گازرسانی به بخش کوهستانی بلده در حال اجرا است

گازرسانی به بخش کوهستانی بلده در حال اجرا است

فرماندار شهرستان نور گفت: گازرسانی به بخش کوهستانی بلده به رغم سرما و برودت هوا در دست انجام و ۱۷ کیلومتر شبکه گذاری تاکنون صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی شادمان عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری با تاکید بر حضور باشکوه در پای صندوق‌های رأی خواستار واگذاری امکانات از سوی دستگاه‌های مختلف برای اجرای انتخابات باشکوه شد و گفت: برپایی انتخابات سالم و قانونمند و بی طرفانه وظیفه اصلی مجریان است.

وی با عنوان اینکه مکلف هستیم تا انتخابات سالم برگزار کنیم، گفت: با هرگونه تخلفات و اقدامات غیرقانونی برخورد قاطع خواهیم کرد و هیچ تفاوتی بین هیچ کاندیدایی قائل نیستیم و هر نامزدی که با رأی مردم انتخاب شد، مورد احترام همگان خواهد بود.

شادمان به طرح‌های عمرانی و گازرسانی در شهرستان اشاره کرد و گفت: گازرسانی به بخش کوهستانی بلده به رغم برودت هوا در دست اجرا است و تاکنون ۱۷ کیلومتر انشعاب اجرا شده است.

فرماندار نور با بیان اینکه مسئله‌ای به نام جنگ اقتصادی در نور معنا ندارد، از تلاش برای خدمات رسانی و اجرای پروژه‌های عمرانی در شهرستان خبر داد و با اشاره به درپیش بودن نوروز و سال جدید از دستگاه‌های خدمات رسان خواست تا آب، برق و گاز مشترکان را حتی در صورت بدهکاری قطع نکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *