سیل، برق ۲۸ روستای شهرستان رودبار جنوب را قطع کرد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با بیان این مطلب که سامانه بارشی تا فردا در استان کرمان فعال است، گفت: برق حدود ۲۸ روستا در منطقه رودبار جنوب که اکثر این روستاها در مسیر کوهستانی قرار دارند، قطع شده است.

“مجید سعیدی” در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص آخرین وضعیت استان در پی وقوع طوفان گرد و خاک و بارش باران، گفت: هم اکنون شهرهای انار، شهربابک، فهرج، ریگان و منطقه شهداد درگیر طوفان هستند و جنوب استان کرمان در شهرستان رودبار جنوبی بارندگی شدید داریم که مشکلاتی ایجاد شده است.

وی از میزان خسارت‌ها سخن به میان آورد و بیان کرد: خسارت جدیدی از این دو پدیده(سیل و طوفان) به استان وارد نشده اما در منطقه رودبار جنوب تعدادی از راه‌های روستای به دلیل سیلاب قطع هستند، همچنین مسیر «قلعه‌گنج –رودبار– دلگان» نیز به علت وقوع سیل مسدود شده ضمن آنکه برخی از راه‌های روستای در مناطق درگیر با طوفان به دلیل کاهش دید افق با محدودیت تردد روبرو هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با بیان این مطلب که سامانه بارشی تا فردا در استان کرمان فعال است، ادامه داد: برق حدود ۲۸ روستا در منطقه رودبار جنوب که اکثر این روستاها در مسیر کوهستانی قرار دارند، قطع شده است.

سعیدی با تاکید بر این مطلب که خسارات جانی در استان کرمان تاکنون ناشی از وقوع سیل و طوفان و گرد و خاک نداشته‌ایم، تصریح کرد: سرعت باد در شهر کرمان زیاد است اما تاکنون خسارتی وارد نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.