کمک ۱.۶ میلیارد ریالی به آسیب دیدگان سیل سیستان و بلوچستان

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به آسیب دیدگان سیل سیستان و بلوچستان توسط انجمن پرورش دهندگان قارچ خوراکی کمک شد.

نیما باغبانی ، دبیر انجمن پرورش دهندگان قارچ خوراکی در گفتوگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: پس از جمع آوری کمک های نقدی اعضای امناء و انجمن پرورش دهندگان قارچ خوراکی ایران، مذاکراتی با ستاد مدیریت بحران کشور در ارتباط با نیازمندی‌های اساسی هموطنان استان سیستان و بلوچستان انجام شد.

وی گفت: براساس پیشنهاد ستاد مذکور، جهت کمک به هموطنان سیل زده برای مرمت ۳۵ واحد مسکونی و تحویل آن به ساکنان آن استان به منظور از سرگیری مجدد زندگی، مقادیری آهن آلات به سفارش نماینده ستاد بحران کشور و تحت نظارت ایشان در تاریخ ۱۰ بهمن ماه به استان سیستان و بلوچستان ارسال شد.

باغبانی افزود: در ادامه، محموله دوم از هدایای اعضای این صنف برای هموطنان سیل زده استان سیستان و بلوچستان که شامل ۵۰۰ کارتن جیره مواد غذایی خشک اعم از ۳ کیلو برنج ، یک عدد تن ماهی، یک عدد رب گوجه فرنگی ۱ کیلویی، یک بسته ماکارونی، یک بسته لوبیا ، یک عدد روغن مایع ۱ کیلویی و یک بسته سویا در هر کارتن، در تاریخ ۱۴ بهمن ماه ارسال گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *