سقوط بهمن در رودبار چند واحد مسکونی را تخریب کرد/ مرگ ۳ نفر ‌بر اثر بارش برف

سقوط بهمن در رودبار چند واحد مسکونی را تخریب کرد/ مرگ ۳ نفر ‌بر اثر بارش برف

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان گفت: به‌علت بارش سنگین برف ۲ نفر در رشت جان باختند و سقوط بهمن نیز چند واحد مسکونی در رودبار را تخریب کرد.

به گزارش مملکت‌آنلاین ، پیمان اسدی با اشاره به چند مورد فوتی بر اثر بارش شدید برف در استان گیلان اظهار داشت هر دوی این افراد به‌علت حوادث ناشی از بارش برف سنگین در شهر رشت جان خود را از دست دادند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان با بیان اینکه جوان ۱۸ ساله رشتی به‌دلیل ریزش برف روی سر وی جان باخت گفت: این جوان پس از ریزش برف روی سرش ایست قلبی کرد و با وجود انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

وی با اشاره به اینکه مرد ۳۴ ساله رشتی به‌دلیل برف‌روبی و سقوط به پایین جان خود را از دست داد خاطرنشان کرد: این مرد برای برف‌روبی به پشت‌بام رفته بود که بر اثر سقوط به پایین و شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد. 

 طبق گزارشات دریافتی در شهرستان رودبار نیز فردی به‌دلیل بارش سنگین برف و سقوط بهمن در روستای رشته رودبالای بخش مرکزی این شهرستان جان باخت و ۳ واحد مسکونی نیز زیر بهمن دفن شد.

گفتنی است که هنوز اطلاعاتی از سرنوشت سایر اهالی روستای مذکور در دست نیست اما نیروهای امدادی با تجهیزات وارد منطقه شدند تا ساکنان این واحدها را از زیر بهمن خارج کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *