افتتاح ۱۴ میلیارد تومان پروژه گازرسانی در استان اصفهان در دهه فجر

افتتاح ۱۴ میلیارد تومان پروژه گازرسانی در استان اصفهان در دهه فجر

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان از افتتاح ۱۴ میلیارد تومان پروژه گازرسانی در استان اصفهان در ایام دهه فجر خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید مصطفی علوی شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاح گازرسانی به شهرک صنعتی گلپایگان، اظهار داشت: به مناسبت دهه فجر بیش از ۱۴ میلیارد تومان عملیات گازرسانی دراستان اصفهان افتتاح شد.

وی گفت: سالانه ۱۱ میلیون متر مکعب گاز در شهرک صنعتی گلپایگان مصرف می‌شود، اعتبار فاز دوم گازرسانی به ۵۰ واحد صنعتی این شهرک صنعتی چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تا ورودی و داخل شهرک صنعتی یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه در برداشت.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: سالانه در شهرستان گلپایگان در بخش خانگی، صنعتی و تجاری ۱۵۰ میلیون متر مکعب گاز مصرف می‌شود.

وی با تأکید بر صرفه جویی مصرف گاز و رعایت اصول ایمنی، گفت: مردم گازبهای مصرفی را به موقع پرداخت کنند تا کمکی به دولت در تسریع پرداخت یارانه‌ها شود.

علوی تأکید کرد: در استان اصفهان امسال مصرف گاز نسبت به سال گذشته بین ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش داشته است.

گلخانه‌ای با تکنولوژی خود پایدار در استان دائر می‌شود

در ادامه معاون اقتصادی استاندار اصفهان اظهار داشت: امروز در جلسه کارگروه تسهیل در کارخانه دیار خودرو سعی کردیم مشکلات این شرکت، به خصوص نیازهای بانکی آن را رفع کنیم.

سید حسن قاضی عسکر  با بیان اینکه امروز در گلپایگان شاهد افتتاح طرح‌های دارای رونق اقتصادی بودیم، گفت: طرح ۲۰ هکتاری گلخانه برای تولید محصولاتی است که کاربری صادراتی دارد.

وی افزود: به گفته سرمایه گذار این واحد گلخانه‌ای، در کنار احداث گلخانه با تکنولوژی جاری روز گلخانه‌ای با تکنولوژی خود پایدار به صورت تحقیقاتی دایر می‌شود تا به عنوان پایلوت ارزیابی شود و بتوانیم توسعه گلخانه‌های خود پایدار را درسطح استان اصفهان شاهد باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *