فرماندار دلگان: سیل زدگان صاحب مسکن جدید می شوند

سیستان و بلوچستان فرماندار دلگان سیستان و بلوچستان گفت: با حمایت های ویژه دولت سیل زدگان این شهرستان صاحب مسکن جدید می شوند.

مجتبی شجاعی در گفت و گو با ایسنا افزود: به همت بنیاد مسکن، دو هزار و دویست و پنجاه واحد مسکونی جدید روستایی و شهری ویژه سیل زدگان دی ماه ۹۸ در شهرستان دلگان احداث خواهد شد.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۲۵۰ واحد شهری و ۲۰۰۰ واحد روستایی خواهد بود اظهار داشت: احداث واحدها طی ۱۸ ماه انجام می‌گردد و در کنار واحدهای احداثی ۵۰۰ واحد تعمیری شهری و روستایی نیز برنامه ریزی شده است.

فرماندار دلگان بیان داشت: پیش از سیل نیز تعداد ۶۰۰ واحد مسکونی در دلگان توسط بنیاد مسکن در حال احداث بوده که تعدادی از آنها به اتمام رسیده است.

شجاعی همچنین در حاشیه بازدید از پروژه روکش آسفالت دلگان به بمپور بیان کرد: اعتبارات کنونی بخش راه در مقایسه با حجم اعتبار مورد نیاز و ضروری اصلاح محورها و ترمیم خسارتهای زیرساخت راه ناشی از سیل بسیار ناچیز است و عزم ملی می‌طلبد و از سوئی تسریع در اجرای پل ها از درخواستها و مطالبات جدی شهرستان است.

وی گفت: ۱۵۴ کیلومتر روکش آسفالت با اعتبار ۲۶۰ میلیارد ریال در دلگان در حال اجراست که روکش در محورهای دلگان بمپور، دلگان جلگه و جلگه اسفند در این طرح پیش بینی و به ترتیب اجرا می‌شود و از سوئی، محور جلگه به ایرانشهر نیز مصوب شده و در سال آینده اجرایی میگردد.

مقام عالی دولت در دلگان افزود: انتظار است وزارت راه و شهرسازی توجه ویژه ای به بخش راه و پل سازی در منطقه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *