آخرین وضعیت اقدامات مربوط به آلودگی هوا

رئیس سازمان بازرسی کشور درباره آخرین اقدامات سازمان بازرسی در زمینه بررسی وضعیت آلودگی هوا با دستور رئیس قوه قضاییه گفت: پیشنهاداتی ارائه کردیم و در حال پیگیری این پیشنهادات برای اجرا هستیم.

آخرین وضعیت اقدامات مربوط به آلودگی هوا

به گزارش عصر شهروند، حجت‌الاسلام درویشیان در جمع خبرنگاران در مورد نصب دوربین حرارتی در برخی مبادی ورودی کشور جهت جلوگیری از ورود ویروس کرونا با پیگیری سازمان بازرسی گفت: تاکنون مورد خاصی مشاهده نکرده‌ایم.

وی درپاسخ در خصوص آخرین اقدامات سازمان بازرسی در زمینه بررسی وضعیت آلودگی هوا و دستور ویژه ای که رییس قوه قضاییه صادر کرده بود، گفت: در رابطه با آن مواردی که قبلاً گزارش کردیم پیشنهادهای مشخصی را ارائه کردیم و در حال پیگیری این پیشنهادات برای اجرا هستیم.

وی افزود: همچنین جلسات متعددی با دستگاه‌های متولی برگزار و بعضی از پیشنهادت اجرا شده یا در حال اجرا است. برخی از پیشنهادات مثل اصلاح ناوگان حمل و نقل نیز زمان بر و نیاز به اعتبارات خیلی زیادی دارد؛ اما به طور مستمر در حال پیگیری هستیم و اگر کوتاهی تشخیص داده شود حتماً برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص اقدامات انجام شده در مورد حوادث سیل در کشور گفت: گزارش سیل نهایی شده و تعدادی در زمینه تخلفات اداری به مراجع قضایی معرفی شده‌اند و پیشنهادات اصلاحی و اجرایی داشته است که پیگیر اجرای آن پیشنهادات هستیم.

حجت الاسلام و المسلمین درویشیان در خصوص اقدامات سازمان بازرسی در مورد بسته معیشتی، نیز تصریح کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته، ۹۲ هزار خانوار کمیته امداد که محاسبه نشده بود، پیگیری، محاسبه و پرداخت شد و در حال حاضر به مورد مشابهی دست نیافته‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.