صرفه جویی 6 میلیون مترمکعبی گاز در مازندران

مدیرعامل شرکت گاز مازندران: مصرف گاز در مازندران دیشب 6 میلیون متر مکعب کاهش داشت.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز مازندران، مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: با همراهی مشترکان گاز این استان، دیشب 28 میلیون متر مکعب گاز در مازندران مصرف شد که نسبت به شبهای قبل از آن، حدود 6 میلیون متر مکعب صرفه جویی شد.

احمدپور فشار گاز را در استان هم اکنون مناسب اعلام کرد و افزود: با توجه به شرایط آب و هوایی و پیش بینی هواشناسی مبنی بر صاف بودن آسمان استان و افزایش دما تا پایان جمعه، تا 2 – 3 روز آینده مشکل افت فشار یا قطعی گاز در استان نخواهیم داشت.

وی قطعی چند ساعته گاز در یکی از مناطق رامسر را به دلیل گرفتگی و تعمیرات خط لوله اعلام کرد و گفت: هم اکنون این مشکل با تلاش همکاران ما برطرف شده و گاز همه مناطق استان وصل است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران همچنین با توجه به پخش گزارشی مبنی بر برخوردار نبودن اهالی روستای کاوه ملک تنکابن از نعمت گاز طبیعی گفت: با توجه به اینکه این روستا در گذشته جاده دسترسی مناسبی نداشت، امکان گازرسانی به این روستا ممکن نبود اما اکنون با ساخت و بهره برداری جاده دسترسی مناسب به روستای کاوه ملک تنکابن، قول مساعد داد گاز رسانی به این روستا تا پیش از نوروز 99 انجام شود.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.