بررسی سانحه پرواز ماهشهر ادامه دارد/تعلیق خلبان متحمل است

مدیرکل بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی کشوری گفت: بررسی سانحه کماکان ادامه داشته و نتایج حاصل بهمراه اقدامات اصلاحی لازم متعاقبا اعلام خواهد شد

بررسی سانحه پرواز ماهشهر ادامه دارد/تعلیق خلبان متحمل است

به گزارش گروه اقتصادخبرگزاری میزان به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی حسن رضایی‌فر، مدیرکل بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص تعلیق خلبان پرواز ماهشهر گفت: طبق روال بررسی سوانح هوایی، خلبانان پرواز سانحه دیده در فرودگاه ماهشهر برای پاسخگویی درخصوص مسائل سانحه به سازمان احضار می شوند.

وی ادامه داد: پس از وقوع سانحه خلبانان زمینگیر شدند تا وضعیت پزشکی و عملکرد آنان مورد بررسی قرار گیرد.   پس از تکمیل بررسی‌ها، اقدامات اصلاحی برای خلبانان درنظر گرفته میشود. اما با توجه به سن ۶۴ سال خلبان، به نظر می‌رسد که تصمیم نهایی بر تعلیق وی باشد.

رضایی‌فر با بیان اینکه سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت هواپیمایی کاسپین برای انجام اقدامات پیشگیرانه جلسه داشته و توافقاتی در این زمینه انجام گرفته است، گفت: این هواپیما دارای بیمه نامه از شرکت بیمه ایران بوده و آمادگی لازم برای پرداخت خسارت‌ها از سوی بیمه اعلام شده است.

وی ادامه داد: بررسی سانحه کماکان ادامه داشته و نتایج حاصل بهمراه اقدامات اصلاحی لازم متعاقبا اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است که جعبه‌های سیاه این هواپیما با موفقیت داخل کشور بازخوانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.