نماینده اهواز: علت تکرار حوادث هواپیمایی چیست؟

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس به وزیر راه و شهرسازی در مورد حوادث اخیر هواپیمایی تذکر داد.

به گزارش ایسنا، علی ساری در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: علت تکرار حوادث هواپیمایی مثل حادثه امروز هواپیمای تهران-ماهشهر یا حادثه روز گذشته گرگان و هواپیمای تهران-ترکیه چیست؟

نماینده مردم اهواز در مجلس در مورد موضع‌گیری‌های اخیر نمایندگان در خصوص سیاست‌های وزارت امور خارجه گفت: نمی‌شود اینقدر چندصدایی در حوزه روابط خارجی داشته باشیم. بعضی از لوایح ما بین زمین و آسمان گیر کرده و بلاتکلیف هستند. روابط بانکی ما نیز دچار حوادث ناگواری شده‌اند. بنابراین باید تک صدا باشیم و از دامن زدن به اختلافات جلوگیری کنیم.

به گزارش ایسنا، محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان در گفت‌وگو با نشریه اشپیگل در پاسخ به این پرسش که «آیا شما بعد از قتل سردار سلیمانی توسط ایالات متحده، امکان مذاکره با ایالات متحده را منتفی می‌دانید؟» گفته بود: خیر. من هرگز این احتمال را منتفی نمی‌دانم که افراد رویکرد خود را تغییر دهند و واقعیات را بپذیرند. برای ما فرقی نمی‌کند که چه کسی در کاخ سفید حضور دارد. آن چه که اهمیت دارد، چگونگی رفتار آنها است. دولت ترامپ می‌تواند گذشته خود را اصلاح کند، تحریم‌ها را بردارد و به میز مذاکره بر گردد. ما هنوز در میز مذاکره باقی مانده‌ایم. آنها طرفی هستند که میز مذاکره را ترک کرده است. ایالات متحده، آسیب بزرگی به مردم ایران وارد کرده است. روزی خواهد رسید که آنها باید این آسیب را جبران کنند. ما شکیبایی زیادی داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.