قطع گاز اداراتی که خارج از عرف مصرف دارند

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر شرکت گاز شهرستان بویراحمد نیز گفت: در زمینه صرفه جویی در مصرف گاز به خصوص ادارات دستورالعمل مستقیم آمده که اداراتی که خارج از عرف و روال عادی گاز مصرف می‌کنند باید گاز شان قطع شود.

“ریحان بهادر” یکشنبه، ششم بهمن ماه در شورای اداری شهرستان بویراحمد افزود: مجبوریم در صورتی که مصرف گاز خانگی بالا رود، گاز صنایع را قطع کنیم بنابراین با توجه به اینکه امسال سال رونق و تولید است و برای کمک به تولید در مصرف گاز طوری عمل کنیم که  مجبور به قطع گاز هیچ واحد صنعتی نشویم.

وی اظهارکرد: طبق دستورالعمل وزارتخانه روستاهایی که گاز دارند باید اشتراک پذیری انجام دهند چراکه از سال آینده گاز مایع و کپسول گیرشان نمی آید و به آنها اختصاص داده نمی شود.

مدیر شرکت گاز شهرستان بویراحمد خاطرنشان کرد: ۱۵۰۰ تا ۱۶۰۰ ظرفیت خالی اشتراک پذیری در شهرستان بویراحمد داریم، ما علمک داده ایم اما مردم از اشتراک پذیری استقبال نکردند و این آخرین مهلت است.

بهادر عنوان کرد: تا کنون هیچ قطعی گاز در شهرستان بویراحمد و دنا نداشته ایم و نیاز داریم همکاری مردم و دستگاه‌های برای پایداری گاز در مصرف گاز همکاری و رعایت کنند تا با مشکلی مواجه نشویم.

دستگاه های اجرایی برای برگزاری  انتخابات مجلس همکاری داشته باشند

“علی علیپور”، معاون عمرانی فرماندار شهرستان بویراحمد نیز در این نشست گفت: تا پایان هفته ادارات شهرستان لیست پروژه‌های خود را برای افتتاح و کلنگ زنی در دهه فجر به فرمانداری ارسال کنند.

وی افزود: دستگاه های اجرایی شهرستان جهت برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همکاری و مساعدت لازم را داشته باشند چراکه به استناد ماده ۱۱ قانون انتخابات، دستگاه اجرایی موظف هستند در برگزاری انتخابات همکاری کنند.

علیپور ضمن تشکر از مدیرانی اداراتی که لیست خودروهای خود را به فرمانداری فرستادند، اظهارکرد: جای تاسف است که بعضی ادارات هنوز نفرستادند نفرستادند در حالی که قطعا در سه تا چهار روز قبل انتخابات این خودروها نیاز می شود. باید برچسب انتخاباتی زده شوند و هماهنگی ۲۵۰ تا ۲۶۰ شعبه انتخاباتی صورت گیرد.

به گزارش ایسنا، معاون عمرانی فرماندار شهرستان بویراحمد در خصوص شعب اخذ رای آموزش و پرورش، بیان کرد: شعب ما که در مدارس مستقر هستند لازم است حداقل دو هفته قبل از انتخابات این شعب آماده باشند، سازماندهی شود و باید کار گروهی از کارشناسان محترم فرمانداری و آموزش و پرورش این شعب را ببینند و اگر کمبود تجهیزاتی وجود دارد تکمیل و برای روز اخذ رای مشکلی وجود نداشته باشد.

وصول مطالبات یکی از مشکلات برق بویراحمد

آبسالان، مدیر اداره برق شهرستان بویراحمد نیز گفت: یکی از مشکلات ادراه برق شهرستان در بحث وصول مطالبات،بدهی ادارات است.

وی افزود: ۴۵درصد وصول مطالبات در ادارات است که بخش عمده‌ای از بودجه جاری این ادارات از این تعرفه‌ها تأمین می‌شود و این مساله به ضرر خود سازمان‌ها و دستگاه‌هاست و وصول این مطالبات در بودجه جاری ادارات و در بودجه پروژه‌های ادراه برق تاثیر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.