خانه » خبر مهم » منازل ضلع جنوبی شهر معمولان در خطر سیل قرار دارند

منازل ضلع جنوبی شهر معمولان در خطر سیل قرار دارند

بخشدار معمولان به لزوم مرمت دیواره ساحلی رودخانه شهر معمولان قبل از فصل بارش تاکید کرد و گفت:دیوار ساحلی شهر معمولان برای تکمیل نیاز به تخصیص اعتبار دارد.

عباس محمودی امشب در جلسه ستاد بحران شهر معمولان که  در بخشداری این شهر برگزار شد اظهار داشت: مرمت دیوار ساحلی به یکی از آرزوهای مردم معمولان تبدیل شده است که امیدواریم باهمت استاندار  قبل از بارندگی‌ها تخصیص اعتباری برای این پروژه در نظر گرفته شود تا تکمیل شود.

وی با بیان اینکه مرمت۵۰۰ متر از دیوار ساحلی انجام‌گرفته است، افزود: برای این میزان دو میلیارد تومان برای آن اعتبار هزینه شده است ولی کار در جای حساس که در زیر ترانشه قرار دارد متوقف‌شده است که در صورت بارندگی خطر ریزش ترانشه وجود دارد و خانه‌هایی که ضلع جنوبی شهر معمولان قرار دارند درخطر سیل‌اند.

بخشدار معمولان عنوان کرد: مسئولان استانی قول دادند تا پروژه تخصیص اعتبار شود و ۱۰۰ متر زیر ترانشه نیز تکمیل شود چون اگر پروژه تعطیل شود تا دوباره پیگیری کنیم کارگاه تجهیز بشود و کار آغاز شود یک پروسه سه یا چهارساله را باید طی کند.

رئیس اداره راه وشهرسازی پلدختر نیز در این جلسه گفت:تعداد زیادی از خانه‌های مسکونی در حاشیه رودخانه کشکان قرار دادند که در زمان بارندگی و سیلابی شدن رودخانه با توجه به عدم اجرای دیوار ساحلی شهر معمولان احتمال دارد که آب وارد این خانه‌های مسکونی شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

idman96

ما را در کانال تلگرامییمان دنبال کنید

ورود به کانال
خروج