خانه » خبر مهم » خطر سیل شهرستان لنده را تهدید می کند

خطر سیل شهرستان لنده را تهدید می کند

معاون فرماندار شهرستان لنده گفت: با توجه به توپوگرافی شهرستان لنده خطر سیل بعد از هر بارش باران این شهرستان را تهدید می‌کند.

حسنعلی حسن‌پور در نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به فصل بارندگی و توپوگرافی شهرستان امکان وقوع هرگونه بحران به دلیل جاری شدن سیلاب وجود دارد.

وی خواستار توجه ویژه ستاد بحران و جدی گرفتن خطر سیل شد و افزود: بحث آب گرفتگی معابر به ویژه در سطح شهر مسئله مهمی بوده و هیچ مسیر و معبری نباید مسدود باشد در این زمینه هیچ قصوری پذیرفتنی نیست.

معاون فرماندار شهرستان لنده ابراز کرد: دیتگاه‌ها و نهاد های متولی از جمله شهرداری وظیفه هدایت آب‌های جمع شده بر اثر بارندگی را به نحو احسن انجام دهند.

حسن‌پور بر آمادگی کامل نیروها، بخشداری‌ها و ماشین آلات تاکید کرد و گفت: در تمامی محورهای اصلی شهرستان برای عبور ومرور ماشین‌ها و مردم باید آماده باش کامل برقرار باشد تا در صورت لزوم بتوان اقدامات پیشگیری و امدادی را انجام داد.

وی بیان کرد: با توجه به توپوگرافی شهرستان لنده خطر سیل بعد از هر بارش باران این شهرستان را تهدید می‌کند و این مهم از مهمترین مشکلات شهرستان لنده است.

حسن‌پور تصریح کرد: باید تمامی دستگاه‌های مربوطه ستاد بحران جاده‌هارا آماده و بازسازی کنند و سوخت مورد نیاز روستائیان به موقع توزیع شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

idman96

ما را در کانال تلگرامییمان دنبال کنید

ورود به کانال
خروج