خانه » امداد و نجات » حضور ۷۰۰ آتش‌نشان داوطلب در محمودآباد/ برنامه‌های تخصصی آموزش غواصی و امدادونجات در محمودآباد برگزار می‌شود

حضور ۷۰۰ آتش‌نشان داوطلب در محمودآباد/ برنامه‌های تخصصی آموزش غواصی و امدادونجات در محمودآباد برگزار می‌شود

رئیس اداره آتش نشانی محمودآباد در مراسم آیین سوگندنامه آتش نشانان از حضور ۷۰۰ داوطلب آتش‌نشان در این شهرستان خبر داد و گفت: در برنامه‌های آینده با ورود به سواحل برنامه‌های آموزش غواصی و امداد و نجات را به طور تخصصی به آنان آموزش خواهیم داد.

حسن ذبیح‌پور در مراسم آیین سوگندنامه آتش نشانان داوطلب دختر که در سالن اجتماعات بخشداری مرکزی شهرستان محمودآباد برگزار شد، با بیان اینکه ما ۷۰۰ آتش نشان داوطلب در سطح شهرستان داریم، اظهار کرد : ۴۰۰ نفر از این تعداد را بانوان آتش نشان و ۳۰۰ نفر آقایون هستند. وی افزود: ما به دنبال مشارکت بیشتر مردم بوده و با کمک آتش‌نشانان داوطلب شهری ایمن‌تر را داشته باشیم. این مسؤول ادامه داد: این داوطلبان ۸۴ ساعت دوره‌های ویژه آتش‌نشانی را گذرانده و با آمادگی کامل می‌توانند شروع به فعالیت کنند. ذبیح‌پور در ادامه از آماده سازی آتش نشانان داوطلب برای مانور co خبر داد و گفت: این مانور اوایل زمستان آغاز شده و داوطلبان با ورود به تک‌تک خانه‌ها در سطح شهر آموزش مصرف گاز co را داشته و همچنین دود کش‌ها را چک می‌کنند تا مردم ایمنی بیشتری داشته باشند. رئیس آتش نشانی محمودآباد در پایان ضمن تشکر از آتش‌نشانان داوطلب دختر که همواره به استقبال خطر می‌روند، خاطر نشان کرد: در برنامه‌های آینده با ورود به سواحل برنامه‌های آموزش غواصی، امداد و نجات، سوانح و آوار برداری و زلزله را به طور تخصصی به آنان آموزش خواهیم داد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

idman96

ما را در کانال تلگرامییمان دنبال کنید

ورود به کانال
خروج