خانه » خبر مهم » آبگرفتگی شدید در معابر شهری سرپل‌ذهاب

آبگرفتگی شدید در معابر شهری سرپل‌ذهاب

فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: بارندگی‌های امروز موجب آبگرفتگی برخی از معابر شهرستان سرپل‌ذهاب شده است.

اکبر سنجابی با اشاره به اینکه از بعد ازظهر امروز بارندگی‌ها در منطقه سرپل‌ذهاب شروع شده است اظهار داشت: در برخی از ساعتها بارندگی شدت بیشتری داشت و موجب آبگرفتگی برخی از معابر شده است.

فرماندار سرپل‌ذهاب با بیان اینکه امروز  برخی از شهروندان اذیت شدند زیرا محل برخی چادرها نامناسب بوده است بیان کرد: برخی از مردم این منطقه از آنجایی که علاقه دارند نزدیک محل‌های سکونت خود چادر برپاکنند به توصیه‌های نیروهای هلال‌احمر توجه نکردند.

سنجابی با بیان اینکه برخی از چادرها در این میان دچار مشکلات عمده‌ای شدند گفت: نیروهای شهرداری ۱۴ تهران با یک اکیپ کامل در مناطق زلزله‌زده مستقر هستند و تمام مدت در حال خدمت‌رسانی به مردم منطقه هستیم.

وی با اشاره به اینکه در این چند روز گذشته نایلون ضخیم، وسایل گرمایشی را بین مناطق زلزله‌زده توزیع شده است عنوان کرد: وزارت بهداشت مشغول اقدامات بهداشتی مورد نیاز در مناطق زلزله‌زده است که این اقدامات شمال سم‌پاشی، جمع‌آوری زباله، جمع‌آوری تمامی احشام زیرآوار مانده است.

فرماندار سرپل‌ذهاب با اشاره به اینکه هم اکنون کار اسکان اضطراری زلزله‌زدگان در این شهرستان به اتمام رسیده است عنوان کرد: امیدواریم در فرصت زمان کوتاهی بتوانیم محل اسکان موقت زلزله‌زدگان را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه اکنون احشام زیر آوار مانده‌ای در این منطقه نداریم بیان کرد: تاکنون ۹۰۰۰ رأس دام از زیر آوار  توسط سازمان دامپزشکی بیرون آورده شده و دفن بهداشتی شده است.

سنجابی با اشاره به اینکه هنوز هم در این منطقه کمبود سرویس بهداشتی و حمام وجود دارد عنوان کرد: آب شرب شهر به واسطه پس لرزه‌های متعدد مقداری گل‌آلود است اما آب شرب وصل شده شهرستان بیشتر استفاده بهداشتی دارد و آب معدنی بین مردم توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه همانطور که مقام رهبری فرمودند مدیران باید در امر خدمت‌رسانی به مردم منطقه زلزله‌زده باید مدیریت جهادی داشته باشند بیان کرد: تاکید بر اسکان موقت و دائمی مردم داشتند و برآورد خسارت به احتمال زیاد تا آخر هفته اعلام خواهد شد.

تسنیم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

idman96

ما را در کانال تلگرامییمان دنبال کنید

ورود به کانال
خروج